Общее·количество·просмотров·страницы

Translate

Поиск по этому блогу

пятница, 16 июня 2017 г.

Повернувся із відмерлим мозком. Історія студента зі США, який став в'язнем КНДР

Повернувся із відмерлим мозком. Історія студента зі США, який став в'язнем КНДР
http://espreso.tv/article/2017/06/16/povernuvsya_zi_vbytym_mozkom_istoriya_brancya_pivnichnoyi_koreyi
КНДР віддала США арештованого більше року тому студента Отто Уормбіра у вегетативному стані
Лікарі, які доглядають колишнього бранця Північної Кореї, 22-річного студента Отто Уормбіра, виявили, що в нього відмерли значні ділянки мозку.
"Він може відкривати очі та блимати, тим не менш, він не показує жодних ознак розуміння мови, не відповідає на вербальні команди та не усвідомлює, де він знаходиться", - розповів на прес-конференції у четвер, 15 червня, професор нейрології університету Медичного центру Цинциннаті Даніель Кантер.
Влада КНДР повернула хлопця Штатам у вівторок, 13 червня, після 17 місяців арешту. Отто зазнав інтенсивного відмирання тканин мозку на всіх його ділянках.
15 років за зірваний пропагандистський знак
Уормбір вивчав економіку в університеті Вірджинії. У січні 2016 року він поїхав до Північної Кореї у складі туристичної групи святкувати Новий рік. Йому на той час був 21 рік. Отто затримали в аеропорту Пхеньяна, коли він збирався повертатися додому.
Загальновідомо про арешт стало відомо лише в лютому. Це сталося невдовзі після того, як Радбез ООН та США ввели проти країни жорсткі санкції за ядерні випробування.
Влада Північної Кореї звинуватила студента в тому, що перебуваючи у своєму готелі в Пхеньяні він пішов у ту його частину, в яку заборонено вхід іноземцям, та зірвав там банер з пропагандистським слоганом. Схоже, що Уормбір хотів роздобути собі сувенір
У березні суд виніс йому вирок: 15 років важкої праці (каторги) за ворожий акт проти держави. Процес тривав менше години. Перед цим Уормбір з'явився перед ЗМІ КНДР та зі сльозами просив пробачення за свій вчинок. Ці кадри потім розтиражував уряд Північної Кореї