Общее·количество·просмотров·страницы

Translate

Поиск по этому блогу

среда, 12 июля 2017 г.

В Росії організували автомобільний хрестовий хід на Донбас з дуже намоленою іконою Путіна і дзвіницею

В Росії організували автомобільний хрестовий хід на Донбас з дуже намоленою іконою Путіна і дзвіницею
http://24tv.ua/v_rosiyi_organizuvali_avtomobilniy_hrestoviy_hid_na_donbas_z_ikonoyu_putina_i_dzvinitseyu_n840695
12 июля 2017 г., 13:53
У Єкатеринбург 15 липня прибудуть учасники автомобільного хресного ходу "Велика Росія", який проходить від Магадану до Донбасу. Про це повідомляє znak. Як розповів координатор свердловського відділення "Національного громадського руху" (НОД, виступає організатором хрестового ходу) Єгор Волков, так званий автомобільний хрестового хід стартував з Магадана 12 червня.
Його організатори мають намір побувати в 80 російських містах і завершити свою подорож в Луганську і Донецьку 28 серпня. Довжина маршруту складе близько 20,7 тисяч кілометрів. За словами учасників автопробігу, його мета – "скріпити найбільше число міст і відновити єдність з наступними після Криму відірваним від Великої Росії регіоном Російського Світу – Новоросією".
В ході беруть участь 5 автомобілів, в тому числі броньований Ford (колишня машина інкасаторів) і автомобіль з перевізний дзвіницею.
В автопробігу учасників супроводжує Казанська ікона Божої Матері "Державний Покров", написана спеціально для цього заходу соратниками "Нода", що живуть при монастирі в Уфі.
Посередині ікони зображена георгіївська стрічка, зверху якої – образ Богородиці, а знизу – лідери народного ополчення в боротьбі з поляками в 1612 році Кузьма Мінін і Дмитро Пожарський, яких НСД вважає своїми батьками-засновниками.
Після закінчення подорожі учасники мають намір подарувати «намолену» ікону російському президенту РФ Володимиру Путіну для "підтримки на майбутніх президентських виборах".
За словами Волкова, ікона буде передана через московську митрополію.