Общее·количество·просмотров·страницы

Translate

Поиск по этому блогу

воскресенье, 30 июля 2017 г.

Молдова звинуватила Росію у сприянні збереженню придністровського конфлікту

Молдова звинуватила Росію у сприянні збереженню придністровського конфлікту
http://glavcom.ua/news/moldova-zvinuvatila-rosiyu-u-spriyanni-zberezhennyu-pridnistrovskogo-konfliktu-428483.html
Уряд Молдови звинуватив російських військових у Придністров'ї в симпатіях сепаратистському режиму, а Росію - у невиконанні низки двосторонніх і міжнародних угод про врегулювання конфлікту в регіоні.
Про це йдеться в заяві молдовського уряду, опублікованому на його офіційному сайті, з нагоди святкування в Придністров'ї 25-річчя завершення
Уряд Молдови випустив заяву, в якій вказав на роль Росії у збереженні конфлікту
Уряд Молдови звинуватив російських військових у Придністров'ї в симпатіях сепаратистському режиму, а Росію - у невиконанні низки двосторонніх і міжнародних угод про врегулювання конфлікту в регіоні. Про це йдеться в заяві молдовського уряду, опублікованому на його офіційному сайті, з нагоди святкування в Придністров'ї 25-річчя завершення військового конфлікту.
«Операція з підтримання миру перетворилася в фактор збереження придністровського конфлікту, оскільки упередженість і симпатії російських миротворців до сепаратистського режиму в Тирасполі очевидні», - йдеться в документі. Зусилля, протягом 25 років, витрачені на врегулювання конфлікту в різних форматах переговорів, не дали очікуваних результатів. Причину цього, на думку Кишинева, слід шукати в геополітичних інтересах та історичних стереотипах Росії.