Общее·количество·просмотров·страницы

Translate

Поиск по этому блогу

среда, 2 августа 2017 г.

МЗС України висловило протест у зв'язку з підготовкою РФ до проведення виборів в окупованому Севастополі

МЗС України висловило протест у зв'язку з підготовкою РФ до проведення виборів в окупованому Севастополі
Міністерство закордонних справ України протестує проти підготовки Російською Федерацією проведення псевдовиборів на території анексованого нею Криму. Про це йдеться у заяві відомства, розповсюдженій його прес-службою.
«Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з намаганнями Кремля організувати у тимчасово окупованому місті Севастополь псевдовиборчі процеси та інші незаконні дії, зокрема через незаконне затвердження переліку і меж виборчих дільниць. Чергова спроба держави-окупанта поширити своє національне законодавство на територію суверенної України є грубим порушенням норм міжнародного права і законодавства України», - зазначається у заяві.
У відомстві наголосили, що Україна не визнає будь-яких інших «виборчих процесів», які Кремль проводить на тимчасово окупованій території, і вважає їх нікчемними за своєю суттю та змістом.
«Відповідно до статті 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», будь-які органи, їхні посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їхня діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створено, обрано чи призначено у порядку, не передбаченому законом України», - наголошують у відомстві.
Поряд з цим МЗС України закликало всі держави, міжнародні організації та спеціалізовані установи підтримати цей протест і не визнавати будь-які псевдовиборчі процеси, які відбуваються на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, утриматися від будь-яких кроків, що може розглядатися як привід для легітимізації незаконних виборів, а також посилити тиск на Росію з метою припинення нею агресії проти України та початку процесу деокупації Автономної Республіки Крим і міста Севастополь.
Російська Федерація має намір провести в окупованому Севастополі «вибори» губернатора.