Общее·количество·просмотров·страницы

Translate

Поиск по этому блогу

среда, 9 августа 2017 г.

Чехія може надати Україні летальну зброю, - посол

Чехія може надати Україні летальну зброю, - посол
http://glavcom.ua/news/chehiya-mozhe-nadati-ukrajini-letalnu-zbroyu-posol-430187.html
Дипломат висловив впевненість, що деякі чеські виробники військової продукції вже обговорюють ймовірність постачання зброї зі своїми українськими партнерами Чехія та Україна можуть домовитися про закупівлю останньою військової техніки Про це в інтерв'ю виданню «Європейська правда» заявив посол Чехії в Україні Радек Матула.
Він пояснив, що раніше політика Чехії обмежувала можливість постачання зброї до України. Втім зараз між країнами відкрилась можливість співпраці в постачанні Україні деяких видів військової техніки на основі стандартного процесу експортного ліцензування.
«Від зими 2014 року діяла заборона на постачання військової техніки і матеріалів в Україну. Зараз ми робимо цю процедуру стандартною. Це означає, що для кожного випадку буде окремо розглядатися питання видачі ліцензії», - наголосив Матула.
Він висловив впевненість, що деякі чеські виробники військової продукції вже обговорюють цю ситуацію зі своїми українськими партнерами. Раніше радник Трампа заявив, що США зацікавлені в підвищенні обороноздатності України. Також міністерство оборони США просить Білий дім надати високотехнологічну протитанкову зброю Україні.

Уряд Чехії підтримуватиме продовження обмежень проти Росії навіть після парламентських виборів у жовтні
http://espreso.tv/news/2017/08/09/u_chekhiyi_zapevnyly_scho_ne_skasuyut_sankciyi_proty_rosiyi_navit_pislya_vyboriv
9 серпня, 2017, 10:38
Уряд Чехії підтримуватиме продовження обмежень проти Росії навіть після парламентських виборів у жовтні
Про це заявив посол Чехії в Україні Радек Матула в інтерв'ю виданню "Європейська правда".
Він розповів, що чеський уряд працює над тим, щоб компанії не повторили шлях німецького концерну Siemens. Зокрема, в їхньому Міністерстві фінансів
існує спеціальне бюро, що відстежує дії юридичних і фізичних осіб, які могли б порушити санкції. "Будь-яка підозра, будь-яка інформація детально перевіряється. І наразі у
мене немає жодної інформації про те, що режим санкцій був порушений Чехією або її компаніями", - наголосив Мутала. За його словами, чеський бізнес все більше зацікавлений у тому, щоб
працювати на українському ринку, а влада продовжує підтримувати Україну. "Я впевнений, що ця позиція Чехії не зміниться. У тому числі – після парламентських виборів, які відбудуться у жовтні, після формування нового уряду", - підсумував Мутала.

Чехия вдвое увеличит количество разрешений на работу для украинцев
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2017/08/9/7151753/
Среда, 9 августа 2017, 10:42
Чехия будет выдавать гражданам Украины в два раза больше разрешений на работу - 8 тысяч в год. Об этом посол Чехии в Украине Радек Матула рассказал в интервью "Европейской правде".
По его словам, заявления на рабочие визы по этой программе будут рассматривать во Львове. "Сейчас идут подготовительные работы, потому что мы должны нанять новых людей в консульство и т.д.", - добавил посол.
Как квота будет меняться дальше, зависит от договоренностей правительства, профсоюзов и организаций работодателей, отметил дипломат.